ewc
pl

Inżynier budowy

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych jako Inwestor zastępczy i Generalny wykonawca, a także sprawującej nadzór inwestorski, poszukujemy
kandydata / kandydatki na stanowisko

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania na stanowisku pracy:

  • obsługa programów do kosztorysowania i projektowania (AutoCad)
  • współpraca z podwykonawcami
  • praca z kosztorysami i dokumentacją techniczną
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną
  • nadzorowanie pracy robotników pod kątem jakości wykonania i zgodności z projektem

Profil Kandydatki/Kandydata:

  • wyższe wykształcenie techniczne – budownictwo (dyplom inżyniera)
  • znajomość programów do kosztorysowania i projektowania
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z podwykonawcami

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie finansowe
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie o stabilnej sytuacji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Zostaw do siebie kontakt

lub zadzwoń i dowiedz się więcej +48 737 499 308

O nas

EWC to certyfikowana agencja zatrudniającą pracowników z Europy Wschodniej. Cechuje nas elastyczność, dlatego bezbłędnie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, wszystko zgodnie z panującymi trendami na rynku pracy. Zapewniamy wsparcie i wysoką jakość oferowanych usług. Naszym celem jest fachowa i rzetelna obsługa.

Kontakt

EWC Sp. z o.o.
Wyścigowa 42
53-012 Wrocław
NIP 8992827237

info@ewc.com.pl

Dostępne wkrótce