ewc
pl

Operator Komórki Produkcyjnej – Pracownik Produkcyjny

EWC Agencja Pracy Tymczasowej nr. 17377 dla swojego
Klienta – producenta artykułów gospodarstwa domowego, szuka kandydatów na stanowisko:

Wynagrodzenie: 2 600 brutto/m-c + premia 600 zł brutto
Praca od poniedziałku do piątku
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: EWC.019.WRO

Zakres obowiązków:

  • produkcja grzałek elektrycznych zgodnie z planem produkcyjnym w ramach zespołu
  • wykonywanie prób jakościowych
  • wypełnianie określonych rejestrów

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętności manualne
  • zdolności komunikacyjne
  • sumienność i dokładność
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premia
  • możliwość przejścia wraz z nabytym poziomem doświadczenia na kolejne poziomy wynagrodzenia

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku.

Zostaw do siebie kontakt

lub zadzwoń i dowiedz się więcej +48 737 499 308

O nas

EWC to certyfikowana agencja zatrudniającą pracowników z Europy Wschodniej. Cechuje nas elastyczność, dlatego bezbłędnie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, wszystko zgodnie z panującymi trendami na rynku pracy. Zapewniamy wsparcie i wysoką jakość oferowanych usług. Naszym celem jest fachowa i rzetelna obsługa.

Kontakt

EWC Sp. z o.o.
Wyścigowa 42
53-012 Wrocław
NIP 8992827237

info@ewc.com.pl

Dostępne wkrótce