ewc
uk

(Polski) Magazynier – Operator wózka (UDT)

Вибачте цей текст доступний тільки в “Польська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Dla naszego Klienta, dużej firmy logistycznej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier – Operator wózka (UDT)
Miejsce pracy: Wrocław
(EWC.021.WRO)
Wynagrodzenie –  3500 – 5000 zł brutto/m-c
Zmianowość – 3 zmiany (6-14, 14-22, 22-6)

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za operacje w magazynie z zakresu: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja zamówień, załadunek towaru
  • kontrolowanie przesyłek przychodzących, wewnątrz magazynowe przemieszczanie towarów
  • wykonywanie czynności kontrolnych
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i PPOŻ

Wymagania:

  • uprawnienia UDT
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • rzetelność i zaangażowanie w obowiązki

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • nowoczesne narzędzia pracy

Залишити контактну інформацію

або зателефонуйте до нас і отримайте додаткову інформацію +48 737 499 308

ПРО НАС

EWC – ліцезійна агенція з працевлаштування осіб зі Східньої Європи. Ми характеризуємося гнучкістю і прагненням бездоганної співпраці з найвимогливішими клієнтами згідно з переважаючими тенденціями на ринку праці. Ми надаємо всесторінню підтримку і високу якість послуг. Нашою метою є професійне та надійне обслуговування.

Контакти

EWC Sp. z o.o.
Wyścigowa 42
53-012 Wrocław
NIP 8992827237

info@ewc.com.pl

Доступні незабаром